Nenechte si ujít NGO Market 2017

Přijďte se seznámit s 8 úspěšnými a jejich příběhy už tuto středu 12. dubna na NGO Market 2017. Odborný program nabitý praktickými tipy jsme pro vás připravili ve Velkém sále A ve Foru Karlín. Celý den nás zastihnete taky na stánku Nadace Neziskovky.cz, těšíme se na setkání!
 
1. Komunita jádrem organizace (10.00 – 10.50)
Jak atraktivně komunikovat komplikovaná témata neziskovek? Proč se vyplatí využít lidi kolem sebe pro fundrasing? A jak nastavit kvalitní spolupráci neziskovky a agentury, aby vaše myšlenka zasáhla přesně ty, které potřebujete? Dozvíte se, jaké neotřelé formy fundraisingu a komunikace vám dnešní svět nabízí. Na zdařilých i nepovedených příkladech se o nich naučíte přemýšlet. A odnesete si praktické tipy, jak se na to všechno připravit – z pohledu neziskovky i agentury.
Speaker 1: Michaela Klakurková a Jan Žaloudek (Studio Družina)
Speaker 2: Lukáš Hejna (Sdružení Via)
 

2. Leadership pro úspěch (11.00 – 11.50)
Jak vést lidi v týmu, aby šli za vámi a za úspěchem – potřebujete silnou osobnost? Jak nadchnout davy pro na první pohled nepohodlná témata? Nadšenci z organizací Cesta za snem a Loono se rozhodli opustit zajeté postupy a dělat věci jinak. Ukážou vám, proč se vyplatí obrátit komunikaci starých témat naruby. Začínali od nuly – teď jsou vidět a ukazují ostatním, že nová cesta prostě funguje. Jak došli k úspěchu a v čem se můžete inspirovat?
Speaker 1 – Tomáš Pchálek (Cesta za snem)

Speaker 2 – Lenka Čapková (Loono)

 

3. Lidé v organizacích (12.00 – 12.50)
Lidé jsou jádrem každé organizace. Co by měl nezisk vědět o současných trendech na trhu práce? Jak můžeme posílit kapacity, kterých se tradičně nedostává? A čím udržet nadšení a zápal zaměstnanců a dobrovolníků? Odhalte přínos expertního dobrovolnictví pro budoucnost vaší organizace. Zjistěte, co od vás očekává byznys, když nabídne pro bono spolupráci. A přesvědčte se na vlastní oči, jak k lidem přistupuje jedna z nejúspěšnějších nových neziskovek.
Speaker 1 – Tomáš Dombrovský (LMC, Jobs.cz)

Speaker 2 – Lucie Jurystová / Pavla Verflová a Miroslava Čechová (Czechitas)

 

4. Digitalizace nezisku (13.00 – 13.50)
Svět se digitalizuje a je nejvyšší čas, aby se i neziskový sektor přestal bránit. Proč byste měli investovat do vlastních digitálních nástrojů? Co vám přinese inovace služeb, které nabízíte?  A co všechno to vlastně obnáší? Zkušenosti nabídne velká mezinárodní organizace, ale potenciál technologických inovací pro nezisk představí i vývojář úspěšné mobilní aplikace. Nebojte se nového, je to i vaše budoucnost!
Speaker 1 – Filip Maleňák (Aplikace Záchranka)

Speaker 2 – Jiří Krupa (Amnesty International ČR)

 

O čem budou řečníci mluvit? Podívejte se: http://bit.ly/2ohnJPO.

Za Nadaci Neziskovky.cz
Karolína Kratochvílová