Podporujeme program SZ v krajských a senátních volbách 7. – 8.10.2016

povolte si prosim zobrazeni obrazku

Vážené příznivkyně, vážení příznivci Strany zelených,

možná jste už stačili zaznamenat, že čas krajských a senátních voleb se nezadržitelně blíží a předvolební kampaně jedou na plné obrátky. Jak ukázal pondělní průzkum České televize, zelení si vedou velmi dobře. Máme reálnou šanci v krajích posílit a navýšit počty zelených zastupitelů.

Kandidujeme ve všech krajích – ve většině krajů půjdeme do voleb v koalicích, ve dvou krajích pak samostatně. Přehled zelených koalic najdete na našem webu. Ve většině krajů jsme zároveň byli na základě preferencí nominováni do televizních debat.

Pro každý kraj máme samostatný podrobný volební program, čtyři priority jsou však společné:
1. veřejnou dopravou po celém kraji,
2. obnovou krajiny proti suchu a povodním,
3 práce v místě bydliště,
4. rozhodujete vy.

V plném běhu jsou už také kampaně našich senátních kandidátů a kandidátek. S podporou Strany zelených bude usilovat o hlasy voličů hned 14 osobností. Zelení jsou parlamentní strana a mají reálnou šanci navýšit v horní komoře počet zelených senátorů.

Kde všude nás můžete před volbami zastihnout? Podrobný kalendář všech akcí najdete na webu. Ať už vás zaujme páteční káva o čtvrté s kandidátem do Senátu Václavem Bělohradským nebo zelená plavba po Labi v Ústí nad Labem, neváhejte se připojit. Můžete také navštívit některou z besed, které se v regionech konají s předsedou SZ Matějem Stropnickým či zeleným senátorem Václavem Láskou.

Jsme stranou bez korupčních skandálů a s jasným hodnotovým ukotvením. Opakovaně jsme zvítězili v soutěži Strana otevřená ženám a v žebříčcích zkoumajících transparentnost financování se tradičně umisťujeme mezi nejlepšími. Pokud zeleným fandíte, můžete nám přispět i peněžním darem. Podpořit zelené můžete také tím, že o nás řeknete svým známým.

Předem děkujeme za podporu a těšíme se na setkání,

Vaše Strana zelených

Strana zelených · Senovážné náměstí 2, Praha 1, 110 00, Czech Republic
Tento e-mail byl zaslán na zita.kazdova@ujezdskystrom.info. Pokud si nepřejete dostávat pravidelné informace od Strany zelených, můžete se odhlásit.

Sledujte Stranu zelených na Twitteru nebo na Facebooku.