Začíná letošní jarní úklid

Na konci zimy ( byla vůbec nějaká?)  vyrážejí dobrovolníci do přírody nejen pro potěšení, ale i na úklidové brigády.

První pozvánku jsme převzali od přátel z OSZKL  a týká se úklidu Čimického háje na první jarní den 21.3., začátek v 10h před budovou Hovorčovická 22, Praha 8 – Čimický háj, pozvánka v příloze.

Těšíme se, že budeme doplňovat pozvánky další, zejména ke Klánovickému lesu.

Datum pravidelného úklidu pořádaného Újezdským STROMem jsme ještě nestanovili.

3.3.2015, ZK

Újezdský STROM zve na XVI.úklid Klánovického lesa v sobotu 18.4. 2015 u příležitosti Dne Země – pozvánka:  XVI. jarní úklid – pozvánka

15.3.2015 ZK

Ukliďme Česko 2015!
Podruhé máme možnost zapojit se do projektu Ukliďme Česko 2015, který vychází z mezinárodně osvědčeného modelu „Let’s Do It!“

Cílem této jedinečné, úklidové akce je spojit široké pole dobrovolníků a společnými silami zbavit česká města, vesnice a přírodu volně pohozeného odpadu a černých skládek. Zároveň je našim cílem upozornit na dlouhodobě neřešenou problematiku černých skládek.

Loňský první ročník této celorepublikové akce se shledal s velkým úspěchem, zúčastnilo se jej na 6 000 dobrovolníků, kteří na 280 místech České republiky sesbírali na 350 tun odpadu. První ročník byl oceněn v soutěži E.ON Energy Globe Award udělované projektům, které přispívají k šetření životního prostředí a spoření energie.

Možností spolupráce je celá řada. Do akce je možné zapojit se jako místní organizátor, dobrovolník, mediální partner či sponzor.

Záštitu nad letošním ročníkem akce převzalo Ministerstvo životního prostředí.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat:
E-mail: info@uklidmecesko.cz
Telefon: +420 777 176 674

Za informace a pozvání děkujeme Markétě Dvořáčkové – Ukliďme Česko

E-mail: marketa@uklidmecesko.cz